Wysokie wibracje czyli jakie przedmioty podnoszą energetykę naszego mieszkania?

Powiedzieliśmy już trochę o kadzidełkach i ziołach pomagających oczyścić przestrzeń z niskich wibracji. Czas teraz powiedzieć trochę o świecach. Podobnie jak było z kadzidłami, tak samo jest ze świecami. Jakość jest kluczowa. Postawmy na naturalne, ekologiczne i bezpieczne dla środowiska świeczki z wosku pszczelego. Raczej odstawmy na półkę świece z parafiny. Wosk pszczeli jest bezpieczny i naturalny; ma lekki, delikatny zapach, bezpieczny między innymi dla alergików i astmatyków.

 

Dobrej jakości świeca niestety trochę kosztuje. Od piętnastu złotych za klasyczną długą świecę do sześćdziesięciu złotych za świecę intencyjną np. w kształcie kota czy serca. Świece mają ogromną moc, ponieważ bazują na żywiole ognia, który pomaga nam “spalić” i odciąć np. od toksycznych czy złowrogich wpływów. Świece możemy programować, namaszczać olejami, rysować na nich magiczne symbole. Z wosku możemy również wróżyć i przepowiadać sobie przyszłość. Niektórzy wierzą również, że w zależności od dynamiki palenia np. świecy czy długości płomienia, możemy oszacować w jakim stopniu nasza prośba się spełni. Warto znać również podstawowe działanie świec.Biała pomoże nam np. ochronić nasze pomieszczenie. Używana jest również do magii anielskiej/archanielskiej.

 

Czerwona pomoże nam przyciągnąć zmysłową miłość, a różowa wprowadzi w nasze życie większą wrażliwość i romantyczne podejście do życia. Czarna świeca pomoże nam poodcinać wszelkie negatywne wpływy tj.klątwy, uroki, złe życzenia, złe oko czy wampiryzm energetyczny. Podobnie do czarnej świecy, działa świeca zielono-czarna (cofająca) oraz świeca w kształcie nożyczek (do dostania w popularnych sklepach ezoterycznych). Możemy również kupić świece przyciągające odpowiedniego partnera/partnerkę np. w kształcie serca czy zakochanej pary. Świece tego typu bardzo skutecznie przybliżają nas do upragnionego celu. Warto więc po nie sięgać i cieszyć się z ich magicznych/pozytywnych właściwości.

Może Ci się również spodoba