Jak wzmocnić się energetycznie?Cz.1.

Nasza energetyka jest bardzo ważna. Czakry czy aura i jej stan, dużo mówią o nas samych, o naszym stanie psychicznym czy fizycznym. Warto jest więc być świadomym istnienia zasad pracy z energią, umieć rozpoznać energetyczne blokady czy nauczyć się wzmacniać naszą aurę. Naszą energetykę wzmacniamy przede wszystkim pracując nad swoimi zasobami i swoim cieniem. Doceniając siebie i kochając siebie na wszystkich poziomach. Mówiąc sobie miłe rzeczy. Medytując.

Zmieniając w sobie ograniczające przekonania (np. dotyczące miłości, bogactwa, pieniędzy czy zdrowia). Zmieniając dietę na bardziej zdrowszą i zbilansowaną, opartą na ekologicznej, wolnej od toksyn czy chemikaliów zdrowej żywności. Chodząc na masaże, akupunkturę, czytając książki o rozwoju duchowym, astrologii, numerologii czy technikach dywinacyjnych. Pisząc i powtarzając sobie codziennie afirmacje, praktykując wdzięczność. Zaglądając regularnie w podświadomość.

Czytając sny i płynący z nich przekaz. Korzystając z kart oracle (wyroczni), tarota czy choćby kart runicznych. Naszą energetykę możemy chronić chociażby kąpiąc się w wodzie z dodatkiem soli. Oczyszczając mieszkanie solą. Sól ściąga i wchłania niskie wibracje, napełnia przestrzeń nową energią. Podobnie działa drewienko palo santo, które napełnia nas pozytywnymi wibracjami, jego zapach uspokaja i koi. Jak wiemy nasza energetyka jest związana z wibracjami. Jeśli jesteśmy spokojni i radośni, nasza odporność jest wyższa. Jesteśmy bardziej odporni na choroby czy ataki energetyczne.

Może Ci się również spodoba