Ranking najlepszych gier MMORPG. Na czym polega fenomen gier na przeglądarkę? Fajne gry multiplayer na przeglądarkę

Fenomen i wielka popularność gier typu MMO trwa od lat 90. Tytuły typu World of Warcraft czy Diablo sprawiły, że stał się to jeden z najczęściej wybieranych rodzajów gier. Fajne gry multiplayer na przeglądarkę zaczęły się wówczas pojawiać coraz częściej. Programiści oprócz tradycyjnie wiązanych z tą dziedzina gier, gdzie fabuła polega głównie na zastrzeleniu wszystkich przeciwników, zaczęli wprowadzać coraz bardziej rozbudowane scenariusze.

Wprowadzenie opłat – fajne gry multiplayer na przeglądarkę

W przypadku niektórych z nich, jak WoW wprowadzono już wówczas płatny dostęp do swojego świata w formie regularnej opłaty abonamentowej. Pomysł pomimo początkowych kontrowersji się przyjął i obecnie w Warcrafta na całym świecie gra ponad 11 milionów osób.

Ranking najlepszych gier MMORPG

Początek nowego millenium przyniósł wysyp kolejnych propozycji gier. Trudno jednoznacznie stworzyć ranking najlepszych gier MMORPG, ale do czołówki zaliczają się bez wątpienia takie gry, jak: World of Tanks, Guild Wars, Diablo, Counter Strike. Każdy z tytułów to zupełnie inna rzeczywistość i tematyka – od bardziej strategicznych, przez mroczne aż po typowe strzelanki. Wszystko po to, by sprostać wymaganiom jak największej grupy graczy.

 

Może Ci się również spodoba