12 lipca 2017 Comments(0)

  Rowerowe bagażniki samochodowe

  Rowerowe bagażniki samochodowe

  W naszym profesjonalnym salonie samochodowym, macie państwo okazję wybrać szereg rowerowych bagażników idealnych na państwa pojazdy. Wśród nich warte wyszczególnienia są między innymi trzy standardowe modele torty urodzinowe warszawa. Po pierwsze, wyróżnia się warianty dachowe, po drugie – instalowane na haku holowniczym, a www.iq.pl/oferta/serwery-dedykowane/dodatkowy-sprzet/ po trzecie-  przeznaczone do zamontowania na klapie kufra. Co więcej, należy także wspomnieć o rowerowym bagażniku znajdującym się na kole zapasowym. Wszystkie one mają swoje istotne zalety, ale za zdecydowanie najbardziej powszechny uznaje się bagażnik dachowy.

  Powodem jego ogromnej popularności jest w szczególności fakt, iż taki wariant jest dużo bardziej tani. Co więcej, nie zapominajmy w tym wypadku o zainstalowaniu wraz z bagażnikiem tak zwanych belek bazowych, a te mocowane są w kierunku w poprzek pokrycia dachowego twojego wozu.

  Można także wyszczególnić, w tym również w atrakcyjnej ofercie naszego warsztatu, wysokiej klasy uchwyty rowerowe, które kosztują stosunkowo niedużo, a ich konstrukcja pozwala na ich praktyczne zamontowanie poprzez wykorzystanie paru śrubek czy pokręteł. To koszt kilkudziesięciu złotych oraz gwarancja bezpiecznego przewozu roweru pojazdem indywidualnym. Jeszcze inny element naszej oferty stanowią uchwyty wyposażone w automatyczne zaczepy a także specjalne zamki przeciwkradzieżowe.

   

  wynajem aut długoterminowy warszawa